על התהליך

 

תהליך צילום בוק מקצועי

צילום בוק מקצועי, צילום דוגמנות, צילום בוק דוגמנות, צילום בוק דוגמנות מקצועי
צילום בוק מקצועי

צילומי הבוק הם הכניסה שלכם לעולם הדוגמנות. כמו שאתם בטח יודעים, בעולם זה תחרות קשה והרבה פנים יפות. כל אחד הוא לבטח מיוחד, אבל האם הדבר באמת בא לידי ביטוי בצילומי הבוק שלו?

לכן, חשוב שצילומי הבוק ישקפו את האופי והיופי הייחודי שלכם בכדי שתתבלטו במיוחד וכך תוכלו להתקבל לסוכנות טובה ולהשיג עבודה בתחום.

צילומי הבוק הם הניסיון האמיתי הראשון מול מצלמה ולכן חשוב שתהיה הדרכה נכונה במטרה להשיג את התוצאה הטובה והמקצועית ביותר. במהלך הצילומים, נהיה רק שנינו, מצע נוח שיאפשר לך להשתחרר להרגיש טיבעי ובתהליך יחסית קצר לסגל מיומנות עבודה נכונה ומקצועית.

המשך קריאה: תהליך צילום בוק מקצועי

תהליך צילום בוק אישי

צילום בוק אישי, צילום בוק מקצועי,
צילום בוק אישי

היום לא חייבים להיות "דוגמנית" בשביל לעשות צילום בוק. צילומי בוק הם בעצם מתנה אישית של המצולם לעצמו, ומבטאים את הרצון שלנו לתעד את מי שאנחנו וליצור מזכרת לכל החיים. בנוסף, בעולם כל כך אינטרנטי שבכל מקום מצריך תמונות, זכותינו להיראות בצורה הטובה ביותר

במהלך הצילומים, נהיה רק שנינו, מצע נוח שיאפשר לך להשתחרר ולהרגיש טיבעי ובתהליך יחסית קצר תרגיש/י בנוח אל מול המצלמה.
וכשלך נוח, לי נשאר רק לתעד אותך בצורה הטיבעית והמחמיאה לך ביותר.

המשך קריאה: תהליך צילום בוק אישי

תהליך צילום הריון

הטבע נמצא בתנועה מתמדת – וכך גם את. זוהי הסיבה שצילום בטבע הוא שונה כל כך מצילום באולפן.

ביום הצילומים אנו יוצאות למסע משותף שהוא פיזי ורגשי-רוחני כאחד. אנו ניכנס ליער, מקום שהוא מחוץ לחיים השגרתיים. אנחנו מטיילות, מדברות, ונושמות ביחד את האוויר הרענן, נותנות לרכותו ליצור פתיחות ואמון בינינו. את התמונות אני מצלמת תוך כדי, מקפידה מאוד לא "לביים" את המתרחש אלא לתת לך להוביל אותי – ואת המצלמה.

המשך קריאה: תהליך צילום הריון