תהליך צילום בוק מקצועי

צילומי הבוק הם הכניסה שלכם לעולם הדוגמנות. כמו שאתם בטח יודעים, בעולם זה תחרות קשה והרבה פנים יפות. כל אחד הוא לבטח מיוחד, אבל האם הדבר באמת בא לידי ביטוי בצילומי הבוק שלו?

לכן, חשוב שצילומי הבוק ישקפו את האופי והיופי הייחודי שלכם בכדי שתתבלטו במיוחד וכך תוכלו להתקבל לסוכנות טובה ולהשיג עבודה בתחום.

צילומי הבוק הם הניסיון האמיתי הראשון מול מצלמה ולכן חשוב שתהיה הדרכה נכונה במטרה להשיג את התוצאה הטובה והמקצועית ביותר. במהלך הצילומים, נהיה רק שנינו, מצע נוח שיאפשר לך להשתחרר להרגיש טיבעי ובתהליך יחסית קצר לסגל מיומנות עבודה נכונה ומקצועית.

לפני שניגש לצלם בוק דוגמנות, נשאל קודם, מהי דוגמנית? דוגמנית תפקידה לקדם מוצר של לקוח, בגד, תכשיט, אקססורי וכו, בצורה שהכי תואמת את צרכיו של המוצר/הלקוח מבלי שתאפיל עליו. אפשר לומר שדוגמנית היא סוג של ״זיקית״ המשתנה בהתאם לצרכיו של הלקוח.
לכן, כשמצלמים בוק דוגמנות מקצועי, בדומה לבוק שחקן, מלהקים וסוכנים מחפשים לראות פנים נייטרליות ונקיות בכדי שיוכלו לראות בדמיונם כיצד פנייך משתלבות עם צרכי הלקוח.

בוק דוגמנות מקצועי לא בונים ביום אחד, אבל בכדי להתחיל עלינו לכלול כמה פרמטרים חשובים:
תמונת פנים ברורה טיבעית וללא איפור
תמונת גוף בבגדים המאפשרים לראות את מבנה גופך (אפשר גם מכנס קצר וגופייה, לא מחייב בגד ים*)
מספר תמונות בלוקים שונים עם איפור טיבעי:

לפני שמצלמים:

צילום מקצועי דורש תשומת לב לכל הפרטים, מכך, על מנת שהצילומים יהיו טובים ומקצועיים עלינו לעשות כמה הכנות לפני:

איפור מקצועי: המצלמה אינה תמיד מצליחה לקלוט את תווי פנינו במלואם ולכן ניתן לאיפור להשלים את התמונה… איפור מקצועי יבליט את תווי הפנים המיוחדים שלנו ויוסיפו צבע ועיניין לצילומים.

סטיילינג: לא כל בגד מתאים לצילומים. ישנם בגדים שאנחנו מאוד אוהבים ובעין נראים טוב ויפה, אך בצילום מאבדים את כל הייחוד שלהם. לכן, כאן ה"סטיילינג" נכנס לתמונה. בעזרת הנחיות מדוייקות שלי תכינו תיק עם בגדים לצילומים וכשניפגש ביום הצילומים, נבחר ביחד בקפידה את הסטים המתאימים ביותר לצילומים.

הצילום עצמו:

איפור, בגדים – הכל מוכן!

עכשיו נשאר רק לתעד את הכל לבוק. הצילומים יערכו בלוקיישנים מיוחדים בחוץ, תוך כדי הדרכה שלי כיצד להוציא את התמונות הטובות ביותר.

לאחר הצילומים:

אמנם התאפרנו, הצטלמנו והיינו מרוצים אך התהליך עוד לא נגמר… כדי שהתמונות יהיו מותאמות לעולם המקצועי עליהן לעבור עריכה בפוטושופ, יתרה מכך, אף סוכנות לא תשקיע זמן בבוק לא ערוך.

משום כך, לאחר הצילומים אבחר את 15 התמונות הטובות ביותר ואערוך אותן מקצועית בפוטושופ.

בתם התהליך התוצאה המתקבלת היא דיסק שעליו שתי תיקיות.

תיקייה אחת עם כל התמונות שנעשו באותו היום (כ-150-200 תמונות) למזכרת.

תיקייה נוספת עם 15 תמונות מקצועיות ערוכות בפוטושופ מוכנות לעבודה מקצועית.