בנות מספרות

מכתב מאת שני

מכתב מאת שני שמיר, בת 16:

"אני כבר הצטלמתי בעבר אצל צלם מקצועי לכבוד יום הולדתי, ואומנם החוויה הייתה חדשה ומרגשת, אך לא במידה שרציתי. בצילומים עם שחף, הרגשתי כאילו זו הפעם הראשונה שאני באמת מצטלמת. עם שחף לא היה לי כל חשש לעשות כרצוני ואף היא גרמה לי להרגיש שכל פגמי אינם קיימים כלל וכי אני מיוחדת. השתחררתי, והצילומים הפכו לחוויה מיוחדת שלא רוצים שתיגמר. הצלמת שחף הצליחה לגרום לנערה בת 16, שכבר מודעת לפגמיה לשכוח מהם ולהרגיש כמו דוגמנית.

הצילומים יצאו בעלי מבחר גדול, מגוון ומרשים ביותר, ובניגוד לצילומי הקודמים, לא היה אף רגע שבו ירד לי החיוך מהפנים. שחף מצליחה בצילומיה לייפות את כל מה שצריך לא בהכרח בצורה טכנולוגית אלא בצורה טיבעית. היא תביא רעיונות לצילום שרק אדם מוכשר יכול לחשוב עליהם, ותרשים במקצועיותה.

המלצתי כבר לכל חברותי ומכרי ואני ממליצה גם לכם בחום. צילומים רק שחף.

מכתב מאת דנה

שמי דנה וכעת אני בשבוע 36 וכל רגע עומדת ללדת...

זו כבר הלידה השנייה שלי שתהיה (בע"ה) ואני בהחלט כבר נראית בדיוק כמו שאני מרגישה ...

ככה אמרתי לחברים כשהמליצו לעשות צילומי הריון :צילומי הריון? אני? אני נראית כמו פילה ,מרגישה כמו שק תפוחי אדמה וכבר בקושי זזה .מה גם שהייתי באירוע לפני חודש ואחרי כמה שבועות היה לי את התענוג להגיע לבית המשפחה שעשתה את האירוע ונתקלתי בתמונות מאותו הערב ונחרדתי לגלות שאכן כל מה שחששתי ממנו הוא אמיתי ונכון ,אני נראית כמו פילה ,גדולה וכבדה עם פנים נפוחות ופרצוף מבריק...

ואז החליטו להפתיע אותי ולתת לי מתנה ,צילומי הריון עם הצלמת שחף מרגלית ....

אני אומרת לכולכן בנות ,לכו לעשות את זה ... אתן לא תאמינו כמה היא מצליחה לתפוס את היופי ולא את הכיעור ,את הרזון ולא את השומן ,את הטבעי ולא את המלאכותי ...

פתאום גיליתי שאני יפה אמרו לי שאני יפה ,הרגשתי יפה....

בלי קשר לעובדה שהיה לי ממש כיף בצילומים, נשארתי סוף סוף עם תמונות מדהימות מזכרת מההריון שאני אוכל להראות לילדים בגאווה ולא בבושה יום אחד.

בקיצור חוויה בהחלט מומלצת ,מזכרת לחיים .

תודה לך שחף מרגלית....

מכתב מאת אילת

feedback from Ayelet

עבורי, הריון זו לא תקופה פשוטה. הגוף משתנה,ההורמונים משתוללים ויש קושי מסויים לקבל ולאהוב את הגוף בתוך כל זה.
כשפגשתי את שחף בחודש תשיעי , נדהמתי לגלות כמה נוח היא גרמה לי להרגיש מול מצלמה,כמה שלווה הייתי וכמה טוב הרגשתי עם הגוף שלי. היא הביאה איתה רוגע, ביטחון וחינניות שופעת שמייד השפיעה עליי ואיפשרה למיטב לצאת ממני..
בתוך המירוץ המטורף של החיים, במיוחד בהריון שני, זאת היתה עצירה נעימה. זמן איכות ושימת פוקוס על עצמי והחיבור להריון.
ללא ספק חוויה מהנה ביותר וכייפית. מזכרת מיוחדת לכל החיים.
צלמת מקצועית ובחורה מקסימה ונעימה. מומלץ בחום
אילת

מכתב מאת ריקי גלילי

שחף היקרה

לקראת סוף ההיריון הרגשתי שאני רוצה לתעד את החוויה המופלאה ולא ידעתי איך. לאחר שפגשתי אותך ידעתי כי אני בידיים טובות ושבעזרת הצילומים בטבע אוכל ליצור מזכרת לכל החיים. תודה לך על שידעת להרגיש אותי ולקחת אותי למקומות הנכונים ולהוציא ממני את המיטב וכמובן תודה על המקצועיות ועל הצילומים המדהימים.

נתת לי מזכרת לכל החיים
באהבה ריקי